Adviseur-generaal coördinatie en overleg EU (M/V/X)
Omwille van de leesbaarheid wordt in deze functiebeschrijving de mannelijke vorm gebruikt om bepaalde rollen te beschrijven. Termen zoals bijvoorbeeld « medewerker », « chef » of « gebruiker », hebben zowel betrekking op vrouwen als op mannen.
Identificatie van de functie
Functiecode : DIS028 Niveau: A Klasse : A4 Functiefamilie : Bemiddelaars Beroepscategorie : 12. Internationale Relaties (IS) Doel van de functieEen directie van de Directie-generaal Europese Zaken en Coördinatie (DGE) leiden en fungeren als referentiepersoon binnen DGE voor de materies die onder bevoegdheidsdomein van deze directie vallen.
teneindede directeur generaal te ondersteunen, de opdrachten inzake coördinatie en overleg tussen de bevoegde en betrokken diensten van de federale overheid en de gewestregeringen te vervullen, de nodige documenten voor te leggen (nota's, enz.) en alle nuttige informatie te leveren.
De coordinatie waarborgen van de Belgische positie door het voorzitten van interdepartementale coordinatievergaderingen waaraan de ministeriële Beleidscellen, en de federale, gemeenschaps et regionale administraties deelnemen teneindede positie te bepalen die door België zal verdedigd worden op de Ministerraad van de Europese Unie en toezien op het respect van de principes en de coherentie van het belgische europese beleid (zoals wettelijk voorzien - overeenkomst van 08/03/1994 tussen de federale overheid, de gemeenschappen en de gewesten.
Voorzitten van ad hoc interdepartementale coordinatievergaderingen waaraan de ministeriële Beleidscellen, en de federale, gemeenschaps et regionale administraties deelnemen teneindede positie van België te bepalen op specifieke gebieden die onder het bevoegdheidsdomein van deze directie vallen.
ResultaatgebiedenAlsleidinggevende en coach
teneinde
Voorbeelden van taken
Als coördinator-voorzitter van de coördinatievergaderingen
teneinde
Voorbeelden van taken
Als coördinator-voorzitter van coördinatievergaderingen ad hoc
teneinde
Voorbeelden van taken
Als coordinator van de Belgische positie bij de raad van de EU
teneinde
Voorbeelden van taken
Als coördinator van de Belgische positie bij de Raad van de EU
teneinde
Voorbeelden van taken
Als coordinator
teneinde
Voorbeelden van taken
Als deskundige/specialist
teneinde
Voorbeelden van taken
PositioneringDe functie krijgt leiding vande voorzitter van het directiecomité (N) de directeur-generaal Europese Zaken en Coördinatie (N-1)
De functie leidt : 1-10 medewerkers van Niveau A /SW Niveau B Niveau C Niveau D
Technische expertiseTechnisch competentieprofielOm het technisch competentieprofiel op te maken, staan het rooster technische expertise of de applicatie Crescendo tot uw beschikking.
GedragscompetentieprofielOm het generiek competentieprofiel te bepalen, staan het rooster gedragscompetentieprofielen of de applicatie Crescendo tot uw beschikking.
|